O firmie

Zespół doświadczonych profesjonalistów, dla których praca w obszarze księgowości jest pasją.

Usługi księgowe dla firm

Zajmujemy się księgowością kompleksowo! Współpraca z biurem rachunkowym HUGU to wygoda i bezpieczeństwo.

HUGU jest licencjonowanym biurem rachunkowych oferującym swoje usługi księgowe firmom polskim oraz firmom i spółkom z kapitałem zagranicznym. Nasz zespół księgowy to osoby posiadające odpowiednie doświadczenie zawodowe w samodzielnej obsłudze klientów biznesowych (firmy z sektora MPS, spółki prawa handlowego, start-up’y). Nasza firma nienagannie funkcjonuje od 2014 roku.

Spośród innych firm księgowych wyróżniamy się tym, że jesteśmy elastyczni i otwarci na zróżnicowane potrzeby naszych Klientów, nie boimy się wyzwań oraz niestandardowych projektów wymagających szczególnego zaangażowania.

Zespół pracowników biura to obecnie 6 doświadczonych księgowych specjalizujących się przede wszystkim w obsłudze spółek kapitałowych, firm z udziałem kapitału zagranicznego, podmiotów wymagających niestandardowego podejścia do obsługi oraz dopasowania się do specyficznych wymagań Klienta.


Nasz zespół oraz współpracujący z nami eksperci z różnych dziedzin, zawsze zapewnią Tobie najlepszą najlepszą z możliwych obsługę i doradztwo. Dobieramy na bieżąco najbardziej optymalne rozwiązania księgowe i podatkowe, biorąc jednocześnie pełną odpowiedzialność za prowadzenie księgowości Twojej firmy.

Dlaczego HUGU?


Zajmujemy się księgowością kompleksowo! Współpraca z biurem rachunkowym HUGU to wygoda i bezpieczeństwo.

Biuro księgowe HUGU w Mosinie koło Poznania specjalizuje się w kompleksowej obsłudze spółek akcyjnych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz komandytowych.

Spośród firm księgowych wyróżnia nas rzetelność, profesjonalne podejście do Klienta, maksymalne ułatwienie Partnerom podejmowanych działań związanych z obsługą księgową, a dzięki temu zaoszczędzenie przez nich czasu oraz niestandardowe podejście i kreatywność w rozwiązywaniu problemów księgowych związanych z oferowanymi usługami naszego biura rachunkowego.


Skontaktuj się z nami!